Ufo Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Yetkili Beyaz Eşya, Süpürge ve Ev Aletleri Servisi >540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Ufo servisi

Ufo Vantilatör Servisi
Ufo servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Ufo servisi
Ufo Servis, Ufo soba Servisi, Ufo servisi, Ufo Vantilatör servisi, Ufo İnfared soba servisi, Ufo elektrikli soba servisi, Ufo portatif klima servisi, Ufo yağlı radyatör servisi, Ufo buharlı vantilatör servisi, seramik ısıtıcı servisi ve hava temizleyici servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Ufo soba yanmıyor, Ufo Vantilatör bozuldu yada Ufo ısıtıcı bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Ufo Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Ufo Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Ufo Soba bakımı, Ufo Vantilatör kullanımı, Ufo soba temizliği, Ufo ürünleri Arıza tespit yöntemleri ve Ufo ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön