Küçükçekmece Lg Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Servis Hizmetleri

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git

Küçükçekmece Lg servisi

Küçükçekmece Lg beyaz eşya Servisi
Küçükçekmece Lg servisi
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Lg servisi
Küçükçekmece Lg Servisi, Lg Süpürge servisi, Lg Bulaşık Makinesi servisi, Lg Çamaşır Makinesi servisi, Lg Çamaşır Kurutma makinesi servisi, Lg Buzdolabı servisi, Lg Klima bakım servisi, Lg Fırın servisi, Lg Ankastre servisi, Lg çay makinesi servisi ve Lg Kombi servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Lg Elektrikli Süpürge motoru yandı, Lg buzdolabı bozuldu yada en yakın Lg Servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Lg Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Lg Servisi, faydalı bilgiler sayfamızdan Lg Klima bakımı, Lg Bulaşık makinası makinası kullanımı, Lg Çamaşır makinesi Kireç temizliği, Lgkurutma makinesi Arıza tespit yöntemleri ve Lg arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4/A
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
İçeriğe dön