Küçükçekmece Kenwood Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Servis Hizmetleri

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git

Küçükçekmece Kenwood servisi

Küçükçekmece Kenwood Teknik Servisi
Küçükçekmece Kenwood servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Kenwood servisi
Küçükçekmece Kenwood Servisi, Kenwood süpürge tamir Servisi, Kenwood rondo servisi, Kenwood blender servisi, Kenwood tost makinesi servisi, Kenwood mutfak robotu servisi, Kenwood Fritöz servisi, Kenwood saç kurutma makinesi servisi, Kenwood süpürge servisi, Kenwood çay makinesi servisi ve Kenwood su ısıtıcısı servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Kenwood Elektrik süpürgesinin motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Kenwood Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Kenwood Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Su ısıtıcısı tamiri, Kenwood Süpürge Bakımı, Ütü Kireç temizliği, Ütü Arıza tespit yöntemleri ve elektrikli ev aletleri arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4/A
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
İçeriğe dön