Küçükçekmece Valera Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Yetkili Beyaz Eşya, Süpürge ve Ev Aletleri Servisi >540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Valera servisi

Küçükçekmece Valera Saç Düzleştirici Servisi
Küçükçekmece Valera servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Valera servisi
Küçükçekmece Valera Servisi, Valera Saç Maşası Servisi, Valera Fön makinesi servisi, Valera saç kurutma makinesi servisi, Valera Düzleştirici Fırça servisi ve Valera Servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Valera Fön Makinesi motoru yandı, Valera Saç fırçası dişlisi bozuldu yada Valera Saç Düzleştirici Tamircisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Valera Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Valera Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Valera tamiri, Valera Bakımı, Valera temizliği, Valera Ürün Arıza tespit yöntemleri ve Valera elektrikli ev aletleri arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 541 76 57
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön