Küçükçekmece Cleanmax Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Yetkili Beyaz Eşya, Süpürge ve Ev Aletleri Servisi >540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Cleanmax servisi

Küçükçekmece Cleanmax süpürge Servisi
Küçükçekmece Cleanmax servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Cleanmax servisi
Küçükçekmece Cleanmax Servisi, Cleanmax Süpürge Servisi, Cleanmax Küçükçekmece servisi, Cleanmax süpürge bakım servisi, Cleanmax elektrikli ev aletleri Küçükçekmece servisi, Cleanmax servisi ve Cleanmax temizlik robotu bakım servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır. Cleanmax süpürge bozuldu yada Aura cleanmax temizlik robotu bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Cleanmax Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Cleanmax Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Cleanmax Süpürge ve Cleanmax temizlik robotu bakımı, klima temizleme ilacı kullanımı, süpürge temizliği, cleanmax süpürge Arıza tespit yöntemleri ve Aura ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön