Küçükçekmece İtimat Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Yetkili Beyaz Eşya, Süpürge ve Ev Aletleri Servisi >540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece İtimat servisi

Küçükçekmece İtimat Servis
Küçükçekmece İtimat servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece İtimat servisi,
Küçükçekmece İtimat Servisi, İtimat Soba servisi, İtimat Ankastre servisi, İtimat Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, İtimat ocak servisi, İtimat Fırın servisi ve İtimat Davlumbaz servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
İtimat Fırın yanmıyor, İtimat ocak bozuldu yada İtimat Küçükçekmece Tamir servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece İtimat Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece İtimat Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan İtimat ocak bakımı, İtimat Fırın kullanımı, İtimat ocak temizliği, İtimat Fırın Arıza tespit yöntemleri ve İtimat ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. İtimat Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön