Airking Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Servis Hizmetleri

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git

Airking servisi

Küçükçekmece Airking vantilatör Servisi
Airking servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Airking Servisi
Airking Servisi, Airking Vantilatör Servisi, Airking Buharlı vantilatör servisi, Airking Klima servisi, Airking teknik servisi, Airking elektrikli ev aletleri servisi, Airking hava temizleyici servisi, Airking Karbon Isıtıcı Servisi, Airking sanayi tipi vantilatör servisi, Airking servisi, Airking ısıtma ürünleri servisi ve Airking soğutma ürünleri servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Vantilatör motoru yandı, Karbon ısıtıcı bozuldu yada Vantilatör parçası nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Airking Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Airking Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Vantilatör bakımı, Portatif klima kullanımı, Buharlı vantilatör Kireç temizliği, Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Karbon ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4/A
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
İçeriğe dön