Küçükçekmece Teka Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Yetkili Beyaz Eşya, Süpürge ve Ev Aletleri Servisi >540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Teka servisi

Küçükçekmece Teka Servis
Küçükçekmece Teka Ankastre servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Teka servisi
Küçükçekmece Teka Servisi, Teka Bulaşık makinesi servisi, Teka Ankastre servisi, Teka Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Teka ocak servisi, Teka Fırın servisi ve Teka Davlumbaz servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Teka Fırın yanmıyor, Teka ocak bozuldu yada Teka Küçükçekmece Tamir servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Teka Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Teka Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Teka ocak bakımı, Teka Fırın kullanımı, Teka ocak temizliği, Teka Fırın Arıza tespit yöntemleri ve Teka ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Teka Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön