Küçükçekmece Carrier Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Yetkili Beyaz Eşya, Süpürge ve Ev Aletleri Servisi >540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Carrier servisi

Küçükçekmece Carrier klima Servisi
Küçükçekmece Carrier servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Carrier servisi
Küçükçekmece Carrier Servisi, Carrier soba Servisi, Carrier kombi servisi, Carrier doğalgaz sobası servisi, Carrier Klima servisi, Carrier Şofben servisi, Carrier elektrikli soba servisi, Carrier kombi bakım servisi, Carrier kombi temizleme servisi, Carrier Küçükçekmece servisi, Carrier servisi ve Carrier kombi petek temizleme servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Carrier Klima soğutmuyor, Carrier Kombi sensörü bozuldu yada Carrier kombi bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Carrier Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Carrier Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Carrier Kombi ve tesisat bakımı, Carrier klima temizleme ilacı kullanımı, Carrier kombi petek temizliği, Carrier Kombi Arıza tespit yöntemleri ve Carrier ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Carrier Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön