Küçükçekmece Blue House Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Servis Hizmetleri

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git

Küçükçekmece Blue House servisi

Küçükçekmece Blue House süpürge Servisi
Küçükçekmece Blue House servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Blue House servisi
Küçükçekmece Blue House servisi, Blue House Ütü Servisi, Blue House rondo servisi, Blue House blender servisi, Blue House tost makinesi servisi, Blue House mutfak robotu servisi, Blue House Fritöz servisi, Blue House saç kurutma makinesi servisi, Blue House süpürge servisi, Blue House çay makinesi servisi ve Blue House su ısıtıcısı servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Elektrik süpürgesinin motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Blue House servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Blue House Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Su ısıtıcısı tamiri, Süpürge Bakımı, Ütü Kireç temizliği, Blue House Ürün Arıza tespit yöntemleri ve Bluehouse elektrikli ev aletleri arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4/A
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
İçeriğe dön