Küçükçekmece Lura Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Servis Hizmetleri

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git

Küçükçekmece Lura servisi

Küçükçekmece Lura süpürge Servisi
Küçükçekmece Lura servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Lura servisi,
Küçükçekmece Lura Servisi, Lura Süpürge Servisi, Lura Yedek Parça servisi, Lura Küçükçekmece servisi, Lura süpürge bakım servisi, Lura temizleme servisi, Lura ev aletleri Küçükçekmece servisi ve Lura temizlik robotu bakım servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Lura temizlik robotu ses yapıyor, Lura süpürge bozuldu yada Lura temizlik robotu bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Lura Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Lura Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Lura Süpürge ve Lura temizlik robotu bakımı, Lura temizleme ilacı kullanımı, süpürge temizliği, Lura süpürge Arıza tespit yöntemleri ve Lura ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4/A
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
İçeriğe dön