Küçükçekmece Arçelik Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Yetkili Beyaz Eşya, Süpürge ve Ev Aletleri Servisi >540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Arçelik servisi

Küçükçekmece Arçelik Süpürge Servisi
Küçükçekmece Arçelik servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Whatsapp destek numaramız : 0532 479 80 90

Küçükçekmece Arçelik servisi
Küçükçekmece Arçelik servisi, Arçelik Ütü Servisi, Arçelik rondo servisi, Arçelik blender servisi, Arçelik tost makinesi servisi, Arçelik çamaşır makinesi servisi, Arçelik çamaşır kurutma makinesi servisi, Arçelik mutfak robotu servisi, Arçelik Fritöz servisi, Arçelik saç kurutma makinesi servisi, Arçelik kıyma makinesi servisi, Arçelik fırın servisi, Arçelik setüstü ocak servisi, Arçelik çay makinesi servisi ve Arçelik su ısıtıcısı servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Elektrik süpürgesinin motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Arçelik servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Arçelik Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Süpürge bakımı, Kahve makinası kullanımı, Çamaşır makinesi Kireç temizliği, kurutma makinesi Arıza tespit yöntemleri ve Ütü arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön