Küçükçekmece Karaca Servisi - Küçükçekmece Servis Hizmetleri

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git

Küçükçekmece Karaca servisi

Küçükçekmece Karaca Süpürge Servisi
Küçükçekmece Karaca servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orijinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Whatsapp destek numaramız : 0532 479 80 90
Küçükçekmece Karaca servisi;
Küçükçekmece Karaca Servisi, Karaca Elektrikli Süpürge Servisi, Karaca rondo servisi, Karaca Blender servisi, Karaca tost makinesi servisi, Karaca kazanlı ütü servisi, Karaca şarjlı süpürge servisi, Karaca Saç Kurutma makinesi servisi, Karaca Saç Düzleştirici Servisi, Karaca çay makinesi servisi ve Karaca Su Isıtıcısı Servisi, Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Karaca elektrik süpürgesinin motoru yandı, Karaca traş makinesi bozuldu yada en yakın Karaca servisi nereden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Karaca Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Karaca Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Karaca Süpürge bakımı, Karaca Çay makinası kullanımı, Karaca Ütü Kireç temizliği, Karaca Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Karaca markalı ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4/A
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
İçeriğe dön