Küçükçekmece Franke Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Servis Hizmetleri

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git

Küçükçekmece Franke servisi

Küçükçekmece Franke Servis
Küçükçekmece Franke Ankastre servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Franke servisi
Küçükçekmece Franke Servisi, Franke Bulaşık makinesi servisi, Franke Ankastre servisi, Franke Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Franke ocak servisi, Franke Fırın servisi ve Franke Davlumbaz servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Franke Fırın yanmıyor, Franke ocak bozuldu yada Franke Küçükçekmece Tamir servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Franke Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Franke Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Franke ocak bakımı, Franke Fırın kullanımı, Franke ocak temizliği, Franke Fırın Arıza tespit yöntemleri ve Franke ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Franke Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4/A
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
İçeriğe dön