Philips Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Yetkili Beyaz Eşya, Süpürge ve Ev Aletleri Servisi >540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Philips servisi

Philips tv Servisi
Philips servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Philips servisi
Philips süpürge Servisi, Philips Ütü Servisi, Philips Elektrikli Süpürge Servisi, Philips led tv servisi, Küçükçekmece Philips lcd televizyon servisi, Philips kazanlı ütü servisi, Philips Saç Kurutma makinesi servisi, Philips Traş makinesi servisi, Philips Saç Düzleştirici Servisi, Philips çay makinesi servisi ve Philips su ısıtıcısı servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Philips elektrik süpürgesinin motoru yandı, traş makinesi bozuldu yada en yakın Philips servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Philips Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Philips Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Philips Süpürge bakımı, Philips Çay makinası kullanımı, Philips Ütü Kireç temizliği, Philips Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Philips markalı ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön