Küçükçekmece Blyss Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Servis Hizmetleri

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git

Küçükçekmece Blyss servisi

Küçükçekmece Blyss Soba Servisi
Küçükçekmece Blyss servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Blyss servisi
Küçükçekmece Blyss Servisi, Blyss Vantilatör Servisi, Blyss Buharlı vantilatör servisi, Blyss Klima servisi, Blyss teknik servisi, Blyss elektrikli ev aletleri servisi, Blyss hava temizleyici servisi, Blyss Karbon ısıtıcı servisi, Blyss sanayi tipi vantilatör servisi, Blyss Küçükçekmece servisi, Blyss ısıtma ürünleri servisi ve Blyss soğutma ürünleri servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Vantilatör motoru yandı, Blyss Karbon ısıtıcı bozuldu yada Blyss Vantilatör parçası nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Blyss Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Blyss Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Blyss Soba Servisi, Blyss Vantilatör bakımı, Blyss Portatif klima kullanımı, Blyss Buharlı vantilatör Kireç temizliği, Blyss Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Blyss Karbon ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4/A
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
İçeriğe dön