Küçükçekmece Kingpost Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Servis Hizmetleri

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git

Küçükçekmece Kingpost servisi

Küçükçekmece Kingpost vantilatör Servisi
Küçükçekmece Kingpost servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Kingpost Servisi
Küçükçekmece Kingpost Servisi, Kingpost Vantilatör Servisi, Kingpost Buharlı vantilatör servisi, Kingpost Klima servisi, Kingpost nem alma makinesi servisi, Kingpost elektrikli ev aletleri servisi, Kingpost hava temizleyici servisi, Kingpost Karbon Isıtıcı Servisi, Kingpost sanayi tipi vantilatör servisi, Kingpost Küçükçekmece servisi, Kingpost ısıtma ürünleri servisi ve Kingpost soğutma ürünleri servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Vantilatör motoru yandı, Karbon ısıtıcı bozuldu yada Vantilatör parçası nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Kingpost Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Kingpost Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Kingpost Vantilatör bakımı, Kingpost nem alma cihazı kullanımı, Buharlı vantilatör Kireç temizliği, Kingpost Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Karbon ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4/A
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
İçeriğe dön