Küçükçekmece Çetintaş Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Servis Hizmetleri

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git

Küçükçekmece Çetintaş servisi

Küçükçekmece Çetintaş Servis
Küçükçekmece Çetintaş servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Çetintaş servisi
Küçükçekmece Çetintaş Servisi, Çetintaş Soba servisi, Çetintaş Ankastre servisi, Çetintaş Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Çetintaş ocak servisi, Çetintaş Fırın servisi ve Çetintaş Davlumbaz servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Çetintaş Fırın yanmıyor, Çetintaş ocak bozuldu yada Çetintaş Küçükçekmece Tamir servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Çetintaş servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Çetintaş Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Çetintaş bakımı, Çetintaş kullanımı, Çetintaş ocak temizliği, Çetintaş Fırın Arıza tespit yöntemleri ve Çetintaş ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Çetintaş Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4/A
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
İçeriğe dön