Küçükçekmece Homend Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Servis Hizmetleri

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git

Küçükçekmece Homend servisi

Küçükçekmece Homend Süpürge Servisi
Küçükçekmece Homend servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Whatsapp destek numaramız : 0532 479 80 90
Küçükçekmece Homend servisi
Küçükçekmece Homend Servisi, Homend Ütü Servisi, Homend Elektrikli Süpürge Servisi, Homend rondo servisi, Küçükçekmece Homend Blender servisi, Homend tost makinesi servisi, Homend kazanlı ütü servisi, Homend süpürge servisi, Homend Saç Kurutma makinesi servisi, Homend Traş makinesi servisi, Homend Saç Düzleştirici Servisi, Homend çay makinesi servisi ve Homend Su Isıtıcısı Servisi, Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Homend elektrik süpürgesinin motoru yandı, Homend traş makinesi bozuldu yada en yakın Homend servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Homend Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Homend Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Homend Süpürge bakımı, Homend Çay makinası kullanımı, Homend Ütü Kireç temizliği, Homend Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Homend markalı ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4/A
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
İçeriğe dön