Küçükçekmece Sinbo Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Servis Hizmetleri

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git

Küçükçekmece Sinbo servisi

küçükçekmece Sinbo süpürge servisi
Küçükçekmece Sinbo servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Sinbo servisi
Küçükçekmece Sinbo Servisi, Sinbo rondo servisi, Sinbo blender servisi, Sinbo Süpürge servisi, Sinbo Elektrikli Soba Servisi, Sinbo Şofben servisi, Sinbo klima servisi, Sinbo çay makinesi servisi ve Sinbo Küçükçekmece servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Sinbo Elektrik üpürgesinin Motoru yandı, Sinbo Blender dişlisi bozuldu yada Sinbo Süpürge filtresi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Sinbo Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Sinbo Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Sinbo Süpürge bakımı, Sinbo Robot kullanımı, Sinbo Ütü Kireç temizliği, Sinbo Blender Arıza tespit yöntemleri ve Sinbo ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sinbo Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4/A
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
İçeriğe dön