Küçükçekmece Baxi Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Yetkili Beyaz Eşya, Süpürge ve Ev Aletleri Servisi >540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Küçükçekmece Baxi servisi

Baxi Kombi Küçükçekmece Servisi
Küçükçekmece Baxi kombi servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Baxi servisi
Küçükçekmece Baxi Servisi, Küçükçekmece Baxi Kombi Servisi, Baxi doğalgaz sobası servisi, Baxi Klima servisi, Baxi Şofben servisi, Baxi elektrikli soba servisi, Baxi tamir servisi, Baxi doğalgaz dönüşümü servisi, Baxi ocak servisi, Baxi Fırın servisi ve Baxi kombi bakım servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Baxi Doğalgaz sobası yanmıyor, Baxi Kombi sensörü bozuldu yada Baxi kombi bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Baxi servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Baxi Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Baxi Kombi bakımı, Baxi Kombi kullanımı, Baxi Klima temizliği, Baxi Kombi Arıza tespit yöntemleri ve Baxi ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Baxi Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön