Rowenta Servis - 540 04 63 - Küçükçekmece Yetkili Beyaz Eşya, Süpürge ve Ev Aletleri Servisi >540 04 63

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git
Servisler

Rowenta servis

Rowenta Süpürge Servisi
Rowenta servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Rowenta servisi
Rowenta süpürge servisi, Rowenta Saç Düzleştirici servisi, Rowenta Ütü servisi, saç kurutma makinesi servisi, Rowenta Epilatör servisi, Rowenta Şarjlı Süpürge servisi ve su ısıtıcısı servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Rowenta Elektrik süpürgesinin motoru yandı, Rowenta Saç düzleştirici bozuldu yada En yakın Rowenta Servisi nereden bulurum gibi sorularınıza net cevap Rowenta Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Rowenta Servis faydalı bilgiler sayfamızdan Süpürge bakımı, Çay makinası kullanımı, Ütü Kireç temizliği, Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Su ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
+90 212 540 41 64
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
teknik servis whatsapp destek hattı
İçeriğe dön