Conti Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Servis Hizmetleri

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git

Conti servisi

Conti Süpürge Servisi
Conti servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Conti servisi
Küçükçekmece Conti servisi, Conti elektrikli süpürge servisi, Conti rondo servisi, Conti blender servisi, Conti tost makinesi servisi, Conti mutfak robotu servisi, Conti süpürge servisi, Conti saç kurutma makinesi servisi, Conti şarlı süpürge servisi, Conti çay makinesi servisi ve Conti su ısıtıcısı servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Conti Elektrik süpürgesinin motoru yandı, Conti rondo dişlisi bozuldu yada Conti mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Conti servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Conti Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Conti Süpürge bakımı, Conti Çay makinası kullanımı, Conti Ütü Kireç temizliği, Conti Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Conti Süpürge arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4/A
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
İçeriğe dön