Küçükçekmece Alarko Servisi - 540 04 63 - Küçükçekmece Servis Hizmetleri

"TSE belgeli Küçükçekmece Servis  
yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda"
Küçükçekmece Servis
İçeriğe git

Küçükçekmece Alarko servisi

Küçükçekmece Alarko Kombi Servisi
Küçükçekmece Alarko servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Küçükçekmece Alarko servisi
Küçükçekmece Alarko servisi, Alarko soba Servisi, Alarko kombi servisi, Alarko doğalgaz sobası servisi, Alarko Klima servisi, Alarko Şofben servisi, Alarko elektrikli soba servisi, Alarko klima bakım servisi, Alarko kombi bakım servisi, Alarko kombi petek temizleme servisi, Alarko Küçükçekmece servisi ve Alarko tesisat temizliği servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Klima soğutmuyor, Soba sensörü bozuldu yada kombi bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Küçükçekmece Alarko servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Küçükçekmece Alarko Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Kombi bakımı, Klima kullanımı, Kombi tesisat temizliği, Kombi Arıza tespit yöntemleri ve Alarko ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.kucukcekmeceservis.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Küçükçekmece servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde garanti verilmektedir
Sultan Murat mh. Sultan Murat cd.
Çizmeci Sk. No:4/A
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 04 63
teknik@kucukcekmeceservis.com
kucukcekmeceservis.com
İçeriğe dön